0 332 342 50 20
http://www.merkezhidrolik.com/ web sitesinin mülkiyeti, MERKEZ HİDROLİK'e aittir.

MERKEZ HİDROLİK'un sunucuları, IP adresinizi esas alarak sitemizi ziyaret için kullandığınız bilgisayarı veya başka cihazı tanımlar. Kişisel bilgilerinizin dışındaki "domain name", “e-mail adresi” gibi bilgilerinizi depolar.

Bayilerimiz, tüketiciler ve web sitemizi ziyaret eden diğer kişilerle ilgili her türlü bilginin gizliliği, MERKEZ HİDROLİK için son derecede önemlidir. Kişisel bilgileriniz, "domain name", e-mail adresi ve diğer bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacağı gibi, gizliliğin sağlanması için bilim ve teknolojinin imkanları kullanılarak önlemler alınmaktadır.

MERKEZ HİDROLİK web sitesinde hidrolik vinçler ve diğer ürün ve hizmetler ile ilgili çeşitli bilgileri sunarak ve bu bilgileri güncelleyerek faydalar sağlamanız amaçlanmaktadır.

Verdiğiniz kişisel bilgiler, aksini talep etmediğiniz takdirde, ürünler ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri sunmak ve sizinle bu konularda iletişime geçmek için kullanılacaktır.

Ürün ve hizmetler ile bedelleri gibi konularda göndereceğimiz mesajları almak istemediğiniz ve bu talebinizi http://www.hidrokon.com girerek bildirdiğiniz takdirde, bu talebiniz derhal yerine getirilecektir.

Web Sitemizdeki bilgi ve materyallerin olduğu gibi aktarıldığını, web sitemizin veya yönlendirilen sitelerin kullanılması, metin, grafik, resim, vs. materyallerin indirilmesi sırasında, saldırılara/virüslere karşı gerekli bütün önlemlerin alınması gerektiği, bu gerekliliğe uyulmadığı takdirde MERKEZ HİDROLİK ve çalışanlarının hukuki ve cezai sorumluluğunun olmayacağı konusunda sayın ziyaretçilerimizi önemle uyarmaktayız.

Yasa ve diğer mevzuat hükümleri web sitemizi ziyaretinizde, sitemizdeki bilgilere erişim ile sınırlı haklar vermektedir. Sitemizde bulunan ve fikri ve sınai haklar konusu olan, marka, logo, amblem, vs. bilgi ve materyallerin izinsiz kullananlara hukuki ve cezai yaptırımların uygulanması söz konusu olacaktır.

Web sitemize gönderilen bütün bilgi, yazışma, vs. MERKEZ HİDROLİK tarafından ve diğer ziyaretçiler tarafından kullanılabilecektir.

Gizlilik beyanımız, hukuki düzenlemelerin ve ihtiyaçların gerektirdiği zamanlarda güncellenecektir.